22 вересня 2023

За активну громадянську позицію, патріотизм та протидію окупантам студенти та викладачі факультету кібернетики МЕГУ отримали пам’ятний подарунок від Збройних Сил України.

факультет кібернетики

Командир 68-ї Окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша з позивним «Дельфін» презентував факультету кібернетики МЕГУ тубус від ПТРК «Стугна». З цього протитанкового ракетного комплексу був уражений один з ворожих танків. Бойову ефективність українських протитанкових ракетних комплексів «Стугна» визнано американськими військовими експертами, які дійшли висновку, що вони не уступають "Javelin".

факультет кібернетики

Це відзначено в журналі Forbes із посиланням на експерта в аерокосмічній та оборонній сфері Девіда Акса (https://www.forbes.com/sites/davidaxe/2022/01/11/ukraines-homemade-anti-tank-missile-has-been-blasting-more-and-more-rebel-vehicles/?sh=34dc3143ca24).

факультет кібернетики

Стрільці 68 Окремої єгерської бригади ЗСУ успішно полюють на окупантів та їхні танки, бронетранспортери, літаки та гвинтокрили, вправно знищують російських агресорів в українських степах з перших днів російської агресії.