22 вересня 2023

Здобувачі освіти першого курсу Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука відвідали університетський музей Миру з нагоди Міжнародного дня миру.
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історії Андрій Левдер ознайомив першокурсників з головними експозиціями музею та окремо виділив такі аспекти проблеми миру, як екологічна безпека України; національна політика в Україні (релігійні та міжетнічні відносини, взаєморозуміння та взаємоповага); спорт та мистецтво, діяльність громадських організацій – стабілізуючий фактор миротворчого розвитку України.
Здобувачі освіти вшанували памʼять загиблих випускників та студентів університету, які віддали своє життя, боронячи рідну Україну від ворога.
«Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках світу відзначають Міжнародний день миру. Цей день, покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити добрі справи заради миру на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють сьогодні вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наш університет»,- зазначила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, професор Наталія Терновик.