07 листопада 2023

6 листопада 2023 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти у партнерстві із Західноукраїнським національним університетом організували та провели перший Український форум якості освіти (UQAF – 2023).
Більше тисячі учасників: освітяни, керівники ЗВО, народні депутати України, гаранти освітніх програм, студенти, роботодавці долучилися до його роботи у змішаному режимі.
Новини
Наш університет на форумі представляли: проректор з наукової роботи університету – Наталія Мединська; начальник відділу ліцензування та акредитації – Анна Гаврілова, а також завідувач центру забезпечення якості вищої освіти – Вікторія Артюшок.
Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко запросив учасників до першої панельної дискусії форуму. Спікери: Ольга Будник, Михайло Виннницький, Лілія Гриневич, Наталія Стукало зосередили увагу на системі забезпечення якості вищої освіти в Україні: місії, перспективах та викликах.
Новини
У наступній панельній дискусії, модератором якої була Наталія Стукало, спікери: Андрій Бутенко, Оксана Десятнюк, Юрій Каганов, Леся Олійник, Тарас Фініков обговорювали питання постакредитаційного моніторингу.
Про майбутнє академічної доброчесності в Україні дискутували Іван Назаров, Олександр Березко, Дмитро Лученко, Ярослав Притула, Микола Стефанчук, Галина Ульянова.
Також у ході проведення форуму відбулися презентації успішних практик розбудови внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в українських ЗВО.
Новини
Участь у Форумі надала можливість працівникам університету обмінятися набутим практичним досвідом з партнерськими освітніми закладами, визначити актуальні проблеми та пріоритети реформування системі вищої освіти й, відповідно до цього, планувати подальшу роботу над адаптацією освітньої діяльності МЕГУ до нових викликів сьогодення.