11 квітня 2022

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука отримав зворушливий подарунок від учнів початкової школи з Португалії: першокласники (Escola da Bandeira 1-В – Gaia – Portugal) надіслали 20 малюнків на підтримку миру в Україні.

1-15

У зворушливих зразках дитячої творчості відображено щиру надію на перемогу України. Вони засвідчують, що діти всього світу прагнуть жити в мирі, милуватися красотою природи, усміхатися сонцю та голубому небу. Португальські діти надсилають  гарячі сердечка, білих голубів, колоски пшениці як символи єднання з українським народом.

2-22

У представників всіх національностей злочини, які були вчинені на українській землі на початку ХХІ століття, викликали великий осуд, обурення та співчуття.

3-15

«Ми - єдині, ми з вами, Україна переможе!» - такі послання надіслали маленькі португальські школярі.

4-4

Щиро дякуємо педагогам та учням початкової школи за співчуття та милосердя, проявлені до наших воїнів та  українського народу. Віримо у близьку перемогу України, яка має величезну підтримку світової спільноти.

5-2