11 квітня 2022

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демянчука отримав зворушливий подарунок від учнів початкової школи з Португалії: першокласники (Escola da Bandeira 1-В – Gaia – Portugal) надіслали 20 малюнків на підтримку миру в Україні.

У зворушливих зразках дитячої творчості відображено щиру надію на перемогу України. Вони засвідчують, що діти всього світу прагнуть жити в мирі, милуватися красотою природи, усміхатися сонцю та голубому небу. Португальські діти надсилають гарячі сердечка, білих голубів, колоски пшениці як символи єднання з українським народом.

У представників всіх національностей злочини, які були вчинені на українській землі на початку ХХІ століття, викликали великий осуд, обурення та співчуття.

«Ми - єдині, ми з вами, Україна переможе!» - такі послання надіслали маленькі португальські школярі.

цукен

Щиро дякуємо педагогам та учням початкової школи за співчуття та милосердя, проявлені до наших воїнів та українського народу.

Студенти спеціальності  012 «Дошкільна освіта» рівня вищої освіти «Магістр» та «Бакалавр» долучилися до перегляду та обговорення ідей, представлених на малюнках дітей із Португалії. Незважаючи на територіальні кордони держав, українські та португальські діти прагнуть одного - жити в мирі та під мирним небом!

Віримо у близьку перемогу України, яка має величезну підтримку світової спільноти!