03 жовтня 2024

Кураторська година з нагоди дня працівника освіти відбулась для студентів першого курсу факультету здоров’я, фізичної культури і спорту ОП «Фізична культура і спорт», «Фізкультурно-спортивна реабілітація», «Середня освіта. Фізична культура» в музеї Миру Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

ЗФКіС

Музей Миру в університеті є єдиним на всю Україну, який свою історію розпочинає від 29 квітня 1999 року. Таких музеїв існує всього два у світі. Ініціатор створення музею Миру – академік, доктор педагогічних наук, професор, засновник університету Степан Якимович Дем’янчук, який вчив молодь, що «мир починається в свідомості і душі людини». Студенти ознайомились з життям і діяльністю великого педагога, вчителя і вченого.

ЗФКіС

Екскурсію провів Андрій Левдер, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри географії та туризму, директор музею Миру. Студенти ознайомились з експонатами трьох залів: миру; війни; історії створення університету, співпраці, досягнення в спорті.

ЗФКіС

Музей є справжньою скарбницею здобутків українського народу та педагогів, які внесли свій вклад у розвиток і становлення університету, формування військово-патріотичного, духовно-морального виховання особистості.