02 вересня 2023

У перший осінній день традиційно в нашому університеті відбулися урочистості з нагоди посвяти у студенти.

У рекреаційній зоні першокурсники отримали свої студентські квитки та відкрили нову сторінку свого життя у статусі студентів.

Напутні слова сказали ректор, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем’янчук, президент, доктор педагогічних наук, професор Анатолій Дем’янчук та проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, доцент Наталія Мединська, які побажали студентам успіхів у навчанні, насиченого студентського життя та закликали дотримуватися усіх правил безпеки, які чітко дотримуються у МЕГУ. Зауважили важливість долучення до наукової роботи, адже у студентів є можливість подавати свої роботи не лише на вітчизняні, але й на міжнародні конкурси.

МЕГУ

Творчі колективи Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді МЕГУ захопили увагу присутніх театралізованими виставами та музичними номерами. А яскрава фотозона привернула увагу усіх для створення незабутніх світлин.

МЕГУ

По завершенню урочистостей першокурсники зайшли на факультети, які найближчі чотири роки відвідуватимуть щодня.