01 вересня 2023

Шановні студенти, викладачі та працівники університету
День знань традиційно дає початок новому навчальному року. Нехай цьогоріч навчальний процесс триває легко та без перешкод, а усі учасники отримують задоволення та з радістю зустрічають кожен новий день у стінах рідного університету.
Ми приймаємо до лав студентської родини  випускників шкіл, які із палаючими очима стартують в незвідане – студентські роки. Бажаю насолоджуватися  навчанням та активно долучатися до позанавчальної діяльності. Адже не дарма кажуть, що студентські роки найкращі!
В умовах війни ми зустрічаємо 1 вересня вже вдруге. Ми стоїмо на варті знань та налаштовані на плідну співпрацю із завзятими студентами, що починають чи продовжують свій шлях до здобуття затребуваного фаху.
Вітаю зі святом! Бажаю успішного навчального року та мирного неба над усією Україною!!!

Разом до перемоги !
Ректор, Віталій ДЕМ’ЯНЧУК.