16 вересня 2023

Відбулася зустріч гаранта ОП «Середня освіта. Мова і література (англійська)», завідувачки кафедри романо-германської філології Ірини Будз із здобувачами першого курсу.  Студентів було ознайомлено з освітньою програмою, її цілями, програмними результатами, освітніми компонентами. Гарант освітньої програми звернула особливу увагу на необхідності вибору тематичного блоку та дисциплін вільного вибору для формування індивідуальної освітньої траєкторії кожного студента.

ОП ІФФ

Також першокурсників було ознайомлено із сайтом університету, можливостями для самореалізації та саморозвитку через  участь у студентському інтеркультурному проєктному клубі «Opening the borders», спільних заходах з університетом Bath Spa (Великобританія), освітнім простором Window on America та іншими стейкхолдерами.  На зустрічі були присутні здобувачі старших курсів, які поділилися власним досвідом навчання на ОП, а також наголосили на важливості неухильно дотримуватися положень Кодексу академічної доброчесності.

ОП ІФФ

Бажаємо першокурсникам натхнення та успіхів у реалізації свої освітніх цілей!
Per aspera ad astra!