16 вересня 2023

14 вересня 2023 р. у читальній залі університетської бібліотеки відбулося відкрите засідання Студентського наукового товариства приурочене до 30-річчя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Голови та наукові керівники факультетських відділень, разом зі студентами зібралися для окреслення плану наукової діяльності СНТ та знайомства з новими членами ініціативних груп.

МЕГУ

З вітальним словом до юних науковці звернувся Ректор університету проф. Віталій Дем’янчук, який закликав активно долучатися до діяльності Студентського наукового товариства, зауважив про принципову важливість наукової роботи для студентів МЕГУ та всебічну підтримку керівництва університету у реалізації наукових пошуків.

МЕГУ

проф. Наталія Мединська, проректор з наукової роботи, ознайомила присутніх із науковою спадщиною МЕГУ за 30 років успіху університету. Назвала імена передових науковців, відомих в Україні та світі, які створили потужні наукові школи, просувають сучасну наукову думку та реалізують інноваційні проєкти. Проректор значну увагу приділили питанню академічної доброчесності, тобто сукупності тих етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання та реалізації наукової діяльності. доц. Оксана Яроменко, начальник відділу з наукової діяльності та аспірантури, окреслила перспективи діяльності Студентського наукового товариства МЕГУ, мету, головні завдання та принципи роботи СНТ, побажавши наукових здобутків. Аліна Лавренюк, начальник міжнародно-проєктного відділу зацікавила учасників наукового товариства міжнародною науково-грантовою діяльністю, запросила проявляти ініціативу та долучатися до нових та вже існуючих проєктів.

МЕГУ

Єдина умова для повноцінної участі в грантовій діяльності – знання чи бажання вивчити іноземну мову. Директорка бібліотеки, Ольга Підлужна, презентувала цифровий освітній простір університету на допомогу здобувачам вищої освіти. Широкий спектр наукової літератури дозволить заглибитися у вивчення обраної теми, а працівники бібліотеки завжди готові проконсультувати студентів та допомогти знайти необхідну літературу.