11 жовтня 2021

8 жовтня - у День юриста, проректор з наукової роботи - Боровик Андрій Володимирович, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, Почесний професор Аkademie Huspol (Чехія), Почесний професор European Institute of further education (Словацька республіка), Почесний професор Донецького університету економіки і права ( Україна) провів відкриту лекцію для студентів юридичного факультету на тему: «Особливості оцінки прокурором висновків експерта про неможливість вирішення питань по суті» в межах дисципліни: «Прокуратура України».

Боровик

На лекцію до професора, крім студентів та викладачів юридичного факультету завітали ректор, проректори університету, декани та викладачі інших факультетів.

лекція

Крім того, послухати вказану лекцію прийшли судді, прокурори та працівники національної поліції. Під час лекції професором визначено 12 основних причин винесення експертами у межах кримінальних проваджень рішень про неможливість вирішення поставлених задач по суті та названо конкретні питання, які повинен поставити прокурор при отриманні зазначених висновків. Присутні судді та прокурори, а також студенти ставили питання, які виникали на практиці у зв’язку з отриманням висновків експерта про неможливість вирішення поставлених питань по суті, на що отримали повні та обгрунтовані відповіді.