17 листопада 2023

Сьогодні здобувачі усіх факультетів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука взяли участь в інтерактивному просвітницькому заході.
Новини
Організатором виступив Освітній центр Верховної Ради України за підтримки Американських рад з міжнародної освіти в Україні в рамках поїздок в регіони нашої держави.
Новини
Студенти ознайомилися із тим, як працює Верховна Рада України, які її функції та структура. Крім того, долучилися до спеціального моделювання роботи українського парламенту.
Новини
Спілкування реалізували у форматі інтерактивної презентації, що включала в себе виклад інформації про історію та основи українського парламентаризму, засади роботи гілок влади в Україні, зокрема, Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів, способи взаємодії з Українським Парламентом. Виклад інформації супроводжувався навчальними відеороликами та завданнями, що включали в себе пряму взаємодію з учасниками.