17 листопада 2023

За активну участь в студентському самоврядуванні, науковій та культурно-масовій роботі, гарні успіхи у навчанні та з нагоди Міжнародного дня студента в Рівненській міській раді Почесними грамотами відзначили студентів ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демʼянчука» - голову студентської ради університету, студентку 4 курсу економічного факультету Вікторію Сенюк  та заступницю голови студентської ради, студентку 2 курсу факультету географії, історії й туризму Марію Мулярчук.

«Сподіваємося, що після завершення навчання ви залишитеся працювати та будете реалізовувати себе саме в нашій громаді. А зараз хочу запросити вас подавати свої кандидатури на участь у Молодіжній міській раді. Адже ми потребуємо саме таких активних молодих людей, які б генерували нові ідеї та втілювали їх»- зазначив заступник міського голови Рівного Євгеній Іванішин.

Щиро вітаємо здобувачок освіти з відзнаками та бажаємо креативних ідей, творчого натхнення, високих цілей, доброї удачі, упевненого прагнення до мрії та блискучих перспектив на горизонті життя!