25 жовтня 2024

Здобувачі освітньо-професійної програми «Фізкультурно-спортивна реабілітація» спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня Приватного вищого навчального закладу долучились до вебінару «Реедукація на основі методу пропріоцептивної нейром’язової фасилітації (PNF, ПНФ)», організатор якого була «Школа Реабілітолог», національний провайдер навчання в галузі реабілітації, остеопатії та психотерапії. Вебінар проводив Марк Векленко, лікар невролог (MD), лікар фізичної та реабілітаційної медицини, рефлексотерапевт. PNF - це інструмент, який дозволяє одночасно оцінити та усувати нервово-м’язову дисфункцію. Під час вебінару розглянуто історія виникнення методу, принципи, процедури та техніка його застосування, види чутливості, патерни PNF.

ЗФКіС

Змістовна інформація спрямувала студентів на подальше вивчення техніки та опанування практичних навиків патернів PNF, а також доповнила теоретичну складову з навчальних курсів «Фізкультурно-спортивна реабілітація при порушеннях діяльності нервової системи», «Фізична реабілітація в спорті».

ЗФКіС