15 грудня 2023

Здобувач 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта.
Новини
Мова і література (англійська) Назар Шарак презентував студентсько-викладацькому колективу факультету друге видання сучасного перекладу Біблії українською мовою.
Новини
«У 2022-2023 роках я мав честь долучитися до роботи над цим перекладом, займаючись ономастичним аналізом та звіркою симфонічної відповідності антропонімів (власних назв людей), топонімів (назв місцевості) та етнонімів (позначення етносу, народу, нації). Ця робота була складною і відповідальною, але вона також була дуже цікавою та захоплюючою», - поділився своїм досвідом Назар.
Новини
Друге видання перекладу містить девтероканонічні книги, а також внесені коректурні правки, що збиралися впродовж тривалого часу. Ці правки вдосконалюють точність і зрозумілість тексту сучасною українською мовою.
Новини
Сучасний переклад Біблії українською мовою є важливим досягненням, яке має історичне та духовне значення для усіх українців. Цей переклад дає нам можливість читати Книгу, яка є основою нашої віри, рідною сучасною мовою, що сприяє кращому розумінню змісту та значення.
Новини
Особливо важливим є те, що видання об'єднало різні християнські конфесії, а саме православних, католиків та протестантів.
Пишаємося роботою нашого студента та щиро вдячні за подарований кафедрі романо-германської філології примірник Біблії!