17 жовтня 2024

Майбутні журналісти взяли участь у третьому щорічному національному тестуванні з медіаграмотності, Аби дізнатися рівень інформаційної обізнаності  студенти відповіли на 25 питань, які згруповані у п’ять блоків. Усі хто пройшов тестування мають можливість відразу перевірити свій рівень знань, навичок та умінь щодо критичного оцінювання та сприйняття різноманітних повідомлень із різних типів медіа. Таке тестування, сприяє підвищенню рівня інформаційної компетентності, який особливо є важливим у майбутній професії журналіста.

факультет кібернетики МЕГУ

Нагадаємо, що захід організовано національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та стратегічних комунікацій України з метою перевірки рівня інформаційної обізнаненості і є частиною Глобального тижня медіаграмотності, який відзначають у всьому світі 24 – 30 жовтня.