17 жовтня 2024

У МЕГУ відбулася пресконференція з головою Асоціації підприємців ветеранів , учасником бойових дій Сергієм  Познякам.

Про це повідомляє кореспондентка Студентського інформаційного агентства МЕГУ Юлія Котляревська.

Під час війни Сергій Позняк був снайпером ,і в одному з боїв зазнав важкого поранення, після чого йому ампутували ногу . Про  це та інші бойові епізоди йшлося під час його зустрічі із студентами та викладачами МЕГУ.
Військовий   розповів про специфіку своєї служби як снайпера, підкресливши, що це надзвичайно складна спеціальність. Він наголосив : «Снайпери  працюють у найсуворіших умовах — у дощ, холод, будь-яку негоду. Їхня місія полягає не лише в тому, щоб точно вразити ціль, а й у тому, щоб йти  перед усіма, забезпечуючи підтримку та захист своїм побратимам».

Факультет журналістики МЕГУ

Сергій Позняк  відповів на запитання ,що стосуються  нинішньої його діяльності у справі захисту прав ветеранів та допомоги їм у налагодженні власного бізнесу .

Він також поділився своїм баченням розвитку ветеранської політики в Україні та звернув увагу на важливість підтримки підприємців, які є ветеранами. Підкреслив, що вони, повертаючись до цивільного життя, потребують не лише соціальної підтримки, але й можливостей для реалізації свого підприємницького потенціалу.

Факультет журналістики

Сергій Позняк протезування проходив у США ,проте констатував, що в Україні досвіду у цій сфері  більше .

Ветеран  поділився думками щодо реалізації логістичного проєкту  на Рівненщині »Вміло діло»

Факультет журналістики

Присутня начальниця управління з питань ветеранської політики Рівненської ОДА Марина Корольова додала у звʼязку з цим ,що це пілотна в Україні програма  залучення ветеранів російсько-української війни до соціальної активності.

Фото Віталія Карпця ,Андрія Смуся.