19 грудня 2023

15 грудня 2023 року на історико-філологічному факультеті відбулася унікальна подія – вперше за період функціонування студентського інтеркультурного клубу «Opening the Borders» організовано відеозустріч зі здобувачами трьох університетів з трьох країн – МЕГУ, Університету Чукурова (Туреччина) і Сілезького технологічного університету (Польща).

МЕГУ

У мультикультурній дискусії на тему фільмів взяли участь 50 учасників. Зокрема, українську сторону представили студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету, а також студенти факультету кібернетики та факультету здоров’я, фізичної культури і спорту.

МЕГУ

Розпочався захід із квізу, що дозволив перевірити, як добре учасники знаються на кіномистецтві. На наступному етапі студенти могли не тільки поділитися своїми дитячими спогадами про мультфільми, а й намагалися втілитися у своїх улюблених героїв. Основна частина відеозустрічі була проведена у змішаних мінігрупах та присвячена обговоренню різножанрових фільмів, обраних за бажанням учасників. Питання дискусії стосувались головних тем фільмів, паралелей, які глядачі проводять з подіями сьогодення, пропозицій змін сценарію тощо.

МЕГУ

Впевнені, що проведений захід з віртуального обміну дав можливість усім учасникам не лише попрактикувати англійську мову, а й збагатитися в плані особистісного розвитку, відчуваючи себе при цьому частиною мультикультурної спільноти!

МЕГУ

Висловлюємо подяку Сергію Близнюку, старшому викладачу кафедри математичного моделювання, за технічну підтримку при проведенні заходу і Ярославу Нечипоруку, студенту студенту 3-го курсу факультету кібернетики МЕГУ, за допомогу в створенні банера.