19 грудня 2023

19.12.2023 року завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Лілія Мельничук долучилася до колективного перегляду відкритого заняття Наталії Маленької, вихователя вищої категорії ЗДО № 28 м. Рівного, випускниці педагогічного факультету МЕГУ.

У зміст заняття з логіко-математичного розвитку засобами конструктора Lego на тему: «Допоможемо Колобку» було інтегровано низку сучасних технологій дошкільної освіти: LEGO-технології, квест-технології та казкотерапія, що дало змогу реалізувати завдання логіко-математичного, мовленнєвого, пізнавального та соціально-морального розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Педагогічний факультет

У процесі обговорення Лілія Мельничук та педагогічний колектив ЗДО № 28 на чолі з вихователем-методистом Оленою Романюк відзначили високий рівень професійної майстерності та педагогічної креативності виховательки.

Педагогічний факультет