25 вересня 2023

Студентка четвертого курсу юридичного факультету Юлія Паньковець успішно завершила програму підвищення кваліфікації в ГО «Інкубатор  демократичних ініціатив». Програма відбулася у період з 15 травня по 15 серпня цього року. За час навчання студентка глибоко опрацювала теми ЛБТІК, проблеми домашнього насильства та внутрішньопереміщених осіб, ромів, та людей з інвалідністю у фокусі правової допомоги. Також здобувачка пройшла тренінг міжособистісної комунікації з представниками вразливих соціальних груп та виконала випускну роботу.

Юридичний факультет

Нагадаємо, що проєкт «Сила права: вирішення правових проблем соціально вразливих груп» реалізується ГО «Інкубатор  демократичних ініціатив» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України. Активність є складовою проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).