26 вересня 2023

У вівторок 25 вересня 2023 р.  відбулася зустріч майбутніх вихователів із крашими випускниками педагогічного факультету спеціальності 012 Дошкільна освіта Ткачук К., Галянт З. та Балдовською К. Зазначимо, що останні зараз обіймають посади вихователя чи асистента  вихователя в закладах дошкільної освіти.

Педагогічний

Зустріч була організована з нагоди 30-ліття університету та в рамках вивчення дисципліни "Інформаційна культура та просвітницька робота вихователя" куратором 1 курсу проф. Марчук О.О.

Педагогічний факультет

Випускники розповіли студентам 1 курсу про свій професійний шлях, навчання в університеті, акцентували на педагогічній культурі вихователя. Вони закликали першокурсників вірити у власні сили, працювати над підвищенням проофесійних вмінь та побажали незабутніх студентських років в нашому університеті.