21 жовтня 2024

Відбувся перший відбірковий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

МЕГУ представляли чотири студентські команди: три команди – тренер доц. Шпортько О.В., та одну – тренер доц. Юскович-Жуковська В.І.

факультет кібернетики

Автоматизована інформаційна система визначила серед всіх учасників закладів вищої освіти Рівненської області переможцями три команди МЕГУ.

Всі три призових місця вибороли студенти спеціальностей: 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки та 014.9 Середня освіта. Інформатика МЕГУ.

факультет кібернетики

Команда MEGUKibernetics: Якобчук Олег, Мотринець Ярослава, Гуц Василь нагороджені дипломом I ступеня (тренер доц.Шпортько О.В.).

Команда MEGULogic: Максимчук Павло, Глинський Сергій, Водяницький Валентин нагороджені дипломом II ступеня (тренер доц.Шпортько О.В.).

Команда MEGU_Azkaban: П’ятковський Вадим, Ганець Мирослав, Коротчук Богдан нагороджені дипломом III ступеня (тренер доц. Юскович-Жуковська В.І.).

факультет кібернетики

Тренери та студенти отримали від організаторів та спонсорів цінні подарунки.

факультет кібернетики

Автори підручника «Математика і інформатика на календарі» В’ячеслав Білецький та Ігор Войтович поставили автографи на подарованих підручниках.