29 березня 2023

21.03.2023 р. в межах вивчення навчальної дисципліни «Організація освітнього процесу в НУШ» для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» спеціальності 013 Початкова освіта, Ольгою Хом’як, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії та методик початкової освіти, було проведено відкрите лекційне заняття на тему: «Використання технології розвитку критичного мислення в освітньому процесі Нової української школи».
На початку лекційного заняття було проведено опитування за допомогою методу «ЗХД», з метою з’ясувати що студентам відомо про критичне мислення і що нового вони б хотіли дізнатися. Це сприяло формуванню готовності здобувачів до усвідомленого розуміння навчального матеріалу та створенню комфортної психологічної атмосфери.

Відкрита лекція

Вдало підібраний презентаційний матеріал, сприяв створенню ситуацій зацікавленості.
З метою проведення рефлексії, лектор продемонструвала практичне застосування методу розвитку критичного мислення «Кубик Блума», завдяки якому здобувачі обговорювали дискусійні запитання, висловлювати власне бачення проблеми.
Заняття було проведене на високому науковому та навчально-методичному рівнях й одержало схвальні відгуки присутніх колег, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу.

Відкрита лекція