27 листопада 2023

25.11.2023 р. у Великопольській академії суспільно-економічних наук в Польщі відбулася міжнародна наукова конференція на тему «Соціально-економічні наслідки війни в Україні».

Її організаторами, окрім економічного факультету WASE, виступили Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука в Рівному (Україна) та кафедра менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» (Україна). Тема конференції була надзвичайно важливою та актуальною, оскільки її метою була оцінка впливу війни в Україні на економічну, соціальну та політичну ситуацію в Польщі та світі.

МЕГУ

Захід мав гібридний характер, частина презентацій відбувалася дистанційно, з вітальним словом виступив ректор університету Віталій Дем'янчук, а з презентацією на тему «Виклики міжнародної освіти для ЗВО під війни в Україні» -  Аліна Лавренюк, Начальник міжнародно-проєктного відділу.

Також до презентацій долучилися такі науковці як професор Олег Карий, завідувач кафедри організаційного менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» (Україна), професор Павор Кобіс з факультету менеджменту Ченстоховського технологічного університету (Швеція), а також професорка Наталія Морозова з Королівського інституту технологій KTH (Швеція).

МЕГУ

Серед інших доповідачів та гостей були представники інших дослідницьких центрів, зокрема Університету ім. Адама Міцкевича в Познані, Зеленогурського університету, Познанського економічного університету, Академії ім. Президента Станіслава Войцеховського в Каліші, Академії прикладних наук ім. Станіслава Сташиця.

Організація конференції супроводжувалася попереднім виданням монографії: J. Babiak, A. Kisiołek, W. Sługocki (eds.), Соціально-економічні наслідки війни в Україні, Великопольська академія соціальних і економічних наук у Сьроді Великопольській - Академія прикладних наук та Bogucki Wydawnictwo Naukowe, Poznań-Środa Wlkp. 2023.