26 червня 2023

Проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови та літератури Наталія Миколаївна Мединська взяла участь у роботі спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальностей 10.02.01 «Українська мова», 10.02.015  - «Загальне мовознавство» Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Новина Мединська Н.М

Як член спеціалізованої вченої ради виступила рецензентом попередньої експертизи дисертаційного дослідження Вакуленка Максима Олеговича "Сучасна українська термінологія: методологія, кодифікація, лексикографічна практика", поданого на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 – українська мова.

Новина Мединська Н.М

Наукове дослідження присвячене актуальним проблемам сучасної української термінолексики природничих наук.