26 червня 2023

Меморандум про співпрацю та партнерство підписано між Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Рівненським обласним госпіталем ветеранів війни.

Домовленість про співпрацю досягнута за напрямками розроблення та впровадження спільних механізмів та заходів у сфері освітньої, наукової, психологічної та соціальної діяльності. Забезпечено проходження практик здобувачами та проведення тренінгів та індивідуальних консультацій із військовослужбовцями та їх сім’ями на волонтерських засадах викладачами та студентами університету. Погоджено проведення профілактичних лекторіїв з метою підвищення когнітивної обізнаності особистості у темах стресу та його подолання, психології здоров’я, самодопомоги у стресових та травмівних станах, а також проведення семінарів, тренінгів, навчань, наукових та науково-практичних семінарів, конференцій, круглих столів тощо.