03 червня 2024

Катерина Дікіджі, стейкхолдер, випускниця Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», Заслужений тренер України з плавання, дворазова чемпіонка Європи, учасниця ХХІХ Олімпійських ігор, чемпіонка світового фіналу на відкритій воді Oceanman 2023 провела відкрите практичне заняття з освітньої компоненти «Плавання з методикою викладання, методикою оздоровчої роботи» на тему «Методика навчання спортивним стилем плавання брас» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня ОП «Середня освіта. Фізична культура», «Фізична культура і спорт», «Фізкультурно-спортивна реабілітація».

Дікіджи

Під час практичного заняття студенти виконували вправи на удосконалення техніки плавання брас; формували компетентності щодо здатності організовувати і проводити спортивні змагання і спортивно-оздоровчі заняття для осіб різних категорій, зокрема з інвалідністю.

Пара

Бажаємо здобувачам втілити отримані знання і вміння з навчального курсу «Плавання з методикою викладання, методикою оздоровчої роботи» у практичну діяльність.