26 жовтня 2024

Багаторічне партнерство Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука з Університетом Бат Спа було відзначено цьогорічною премією THE Awards, увійшовши до бажаного списку в номінації «Міжнародна співпраця року».

Широко визнана як «Оскар вищої освіти», премія Times Higher Education (THE) Awards є прикладом таланту, інновацій та відданості окремих осіб та команд у всіх аспектах університетського життя у Великій Британії та Ірландії. Відзначаючи 20-й ювілейний рік заснування премії THE Awards, Bath Spa University приєднується до когорти номінантів на червоній доріжці в знак визнання своєї постійної та безцінної співпраці з низкою освітніх партнерів в Україні. Цьогорічна церемонія нагородження присвячена 2022/23 навчальному року - важливому та бурхливому періоду для східноєвропейської країни.

Професор Ян Гадд, який очолював українське партнерство, сказав:

«Це був дуже складний час для українських університетів: багато співробітників і студентів були змушені покинути свої домівки, багато кампусів було пошкоджено і навіть зруйновано. Тим не менш, усі наші українські партнери наполегливо продовжували викладання та дослідження, що дозволило нам продовжити нашу співпрацю. Їхні сила і витривалість були надзвичайними, і ми пишалися тим, що були з ними солідарні».

Професор Джон Стрекен проректор з досліджень та підприємництва Університету Бат-Спа, зазначив:

«Наше партнерство з Україною навчило нас стійкості українських студентів та викладачів, і ми пишаємося тим, що відіграли певну роль у підтримці їхніх зусиль щодо продовження освіти за таких надзвичайних та складних обставин. Для нас велика честь бути номінованими на цю престижну нагороду, особливо в такий вирішальний час для наших українських колег».

Незважаючи на наслідки вторгнення, Університет Бат Спа проводив особисті зустрічі, семінари та конференції. Колеги з BSU допомогли зміцнити демократичні структури України шляхом реформування журналістської освіти, підвищення медіаграмотності населення, посилення дослідницького та інноваційного потенціалу, а також поставок спеціального технологічного обладнання. На цьому співпраця не зупинилася. Університет Бат Спа продовжує виявляти солідарність і підтримку своїм українським колегам, зокрема Міжнародному економіко-гуманітарному університету в Рівному, з яким у червні 2022 року було офіційно встановлено побратимські відносини.

МЕГУ & bat spa

Розмірковуючи про розвиток партнерства, професор Віталій Дем'янчук, ректор Міжнародного економіко-гуманітарного університету, зазначив:

«Проєкт DESTIN, який координував Bath Spa University, став першим масштабним міжнародним проєктом для нашого університету. Завдяки співпраці команд ми змогли отримати безцінний досвід від наших британських колег та здійснити якісні зміни. Проєкт завершився наприкінці 2022 року, але ми зберегли тісні зв'язки через українсько-британську програму Twinning.

«Наше партнерство процвітає та розвивається з кожним роком. Ми впевнені, що наша співпраця і надалі буде продуктивною та принесе багато користі студентам та викладачам двох університетів. «Ми безмежно вдячні Bath Spa University за постійну підтримку з першого дня війни, ми вдячні за допомогу та солідарність».

МЕГУ & bat spa

Говорячи про багаторічну співпрацю, Девід Ньюман, секретар університету та виконавчий спонсор партнерства побратимства з Україною, зазначив:

«Університет Бат Спа має давні освітні та дослідницькі зв'язки з Україною, і я дуже пишаюся нашими талановитими колегами з усієї університетської спільноти за те, що вони об'єдналися для такої ефективної співпраці. «Продовжуючи використовувати нашу колективну творчість, допитливість і впевненість в рамках цієї важливої академічної діяльності, я сподіваюся, що ми зможемо підтримати процвітання вищої освіти як ключового фактору для майбутньої відбудови України».

Переможці будуть оголошені на 20-й щорічній церемонії нагородження THE Awards у четвер, 28 листопада 2024 року, в ICC у Бірмінгемі.

Джерело: Bat Spa