20 травня 2023

19 травня 2023 року у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука у День науки презентували нову монографію: «Адміністративно-правові засади діяльності територіальних підрозділів Національної поліції щодо забезпечення реалізації конституційного права на мирні зібрання». Презентацію монографії провели її автори - проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук Андрій Боровик та в онлайн-режимі - кандидат юридичних наук, заступник начальника ГУНП України в Закарпатській області Іван Йовенко.

Боровик книга

На презентацію монографії завітали проректори університету, професорсько-викладацький склад та студенти юридичного факультету.

Боровик книга

Після презентації професор Андрій Боровик презентував учасникам наукового заходу книги з іменними підписами.