20 травня 2023

19 травня 2023 року у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука проведено виставку наукових та навчально-методичних праць викладачів, присвячену Дню науки в Україні.

Виставка діяла упродовж дня на юридичному факультеті університету. Ознайомитись з науковими та навчально-методичними доробками завітали студенти університету, викладачі та стейкхолдери. Директор бібліотеки Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Ольга Підлужна зауважила, що лише упродовж 2022-2023 навчального року працівниками університету підготовлено ТВ видано 8 монографій, 7 навчальних посібників, 6 з яких з грифом МОН України та 1 підручник, які представлені на виставці.

Виставка книг

Проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик відмітив високу якість підготовлених наукових робіт та звернув увагу відвідувачів виставки на необхідність посилення наукової роботи в подальшому.