21 травня 2023

19 травня 2023 року на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука організовано та проведено навчально-практичний семінар: «Наукова робота здобувача вищої освіти: актуалтні питання сьогодення», приурочений Дню науки в Україні.

Наукова конференція

Участь у роботі семінару прийняли здобувачі вищої освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та інших вищих навчальних закладів. З доповіддю-презентацією виступив проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик, який також був модератором наукового заходу.

Наукова конференція

Керівник Центру украіно-європейського наукового співробітництва, доктор юридичних наук, професор Михайло Віхляєв виступив із доповіддю-презентацією на тему: «Підтримка наукової роботи здобувачів вищої освіти Центром украіно-європейського наукового співробітництва».

Наукова конференція

Продовжився навчально-практичний семінар переглядом анімаційного ролика про дотримання принципів академічної доброчесності здобувачами вищої освіти при написанні наукових робіт.

Наукова конференція

Саме ж питання «Академічна доброчесність здобувача вищої освіти, як запорука якісної освіти» розкрито у доповіді-презентації завідувача кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктора філософії в галузі права, доцента, академіка Наталії Деревянко.

Наукова конференція

Вчений секретар університету, кандидат педагогічних наук, доцент Маргарита Шкабаріна виступила із доповіддю-презентацією «Особливості оформлення списку використаних джерел у наукових працях».

Наукова конференція

Завершився науковий захід доповіддю-презентацією завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента Олега Ільківа на тему: «Використання штучного інтелекту (сайт GPT) в науковій роботі здобувачів вищої освіти».

Наукова конференція

В учасників навчально-практичного семінару була низка запитань до виступаючих на які вони отримали повні та обґрунтовані відповіді.