21 травня 2023

Де́нь нау́ки (з 1997 року) — професійне свято працівників науки України. Відзначається щорічно у третю суботу травня. Цього року, наукові заходи, присвячені Дню науки в Україні розпочались у стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука з самого ранку. Уже о 08:30 розпочала роботу виставка наукових та навчально-методичних праць викладачів університету за 2022-2023 навчальні роки.

День науки

Продовжились наукові заходи презентацією монографії: «Адміністративно-правові засади діяльності територіальних підрозділів Національної поліції щодо забезпечення реалізації конституційного права на мирні зібрання». Презентацію монографії провели її автори - проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук Андрій Боровик та в онлайн-режимі - кандидат юридичних наук, заступник начальника ГУНП України в Закарпатській області Іван Йовенко.

День науки

О 09:30 розпочала роботу Всеукраїнська студенська науково-практична конференція «На шляху до професійного спортивного вдосконалення», модераторами якої виступили проректор з наукової роботи Андрій Боровик та декан факультету здоров’я, фізичної культури і спорту Вадим Коваль. Участь у роботі конференції прийняли понад 120 здобувачів вищої освіти із 8 навчальних закладів, а також професорсько-викладацький склад факультету та відомі спортсмени.

Коваль

Факультетом географії, історії та туризму паралельно проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію: «Актуалтні питання історії України, всесвітньої історії та методик їх викладання», модератором якої виступила завідувач кафедри історії, кандидат історичних наук, доцент Наталія Лопацька.

Лопацька

Продовжились наукові заходи проведенням онлайн-Олімпіади «Дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти як запорука якісної професійної підготовки».

Академічна доброчесність

О 12:00 розпочались урочисті заходи з нагоди Дня науки в Україні. Ректор університету - доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Дем’янчук та проректор з наукової роботи університету - кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик звернулись до колективу університету з вітальним словом. Після чого  з нагоди Дня науки кращих науковців нашого університету нагороджено Почесними грамотами, Грамотами та Подяками
Рівненської обласної державної адміністрації,
Рівненської обласної ради,
Ріненсьої міської ради та виконавчого комітету,
Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації,
Націоного центру "Мала академія наук України",
Дитячої ради та Управління державної служби якості освіти у Рівненській області.

День науки

Привітав ректор також здобувачів вищої освіти, які показали високі знання на Олімпіадах, міжнародних та всеукраїнських конкурсах наукових робіт.

Качинська

Окремим аспектом під час нагородження було підведення результатів конкурсу на кращого науковця університету. Так «Кращим науковцем 2022 року» став проректор з наукової роботи університету, кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик. Звання «Кращий молодий вчений» отримала вчений секретар університету, кандидат педагогічних наук, доцент Маргарита Шкабаріна. Завідувач кафедри факультету кібернетики, доктор фізико-математичних наук, професор Йосип Джунь здобув перемогу у номінації «Кращий вчений з наукометричною базою». Звання «Видавець року» отримала завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор філософії в галузі права, доцент, академік Наталія Деревянко. Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Ольга Красовська перемогла у номінації «Кращий популяризатор науки». «Кращим науковим ментором» університету став професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, засновник наукової школи «Інтелект», яка налічує понад 40 захищених докторів та кандидатів юридичних наук - Іван Богатирьов.

ФОТОКОЛАЖ

Продовжились наукові заходи проведенням на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука навчально-практичного семінару: «Наукова робота здобувача вищої освіти: актуальні питання сьогодення».

День науки

Участь у роботі семінару прийняли здобувачі вищої освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та інших вищих навчальних закладів.

День науки

Завершився День науки спільним відвідуванням науково-педагогічних працівників університету Рівненського музично-драматичного оперного театру.