18 жовтня 2024

Декан історико-філологічного факультету Таміла Груба, завідувачка кафедри теорії і методики журналістської творчості Валентина Миронюк, старший викладач кафедри романо-германської філології Яніна Поченюк та здобувачі вищої освіти історико-філологічного факультету та факультету журналістики взяли участь у гостьовій лекції на тему: «Український лексикографічний детектив: давнє й нове», яку прочитала Оксана Тищенко, кандидатка філологічних наук, старша наукова співробітниця Інституту української мови НАН України.

Факультет журналістики

Цікаво, змістовно та інформативно був представлений досвід пошукової діяльності науковиці для віднайдення зниклих лексикографічних картотек і реєстрів.

Факультет журналістики

Лекторка закликала викладачів і здобувачів вищої освіти збагачувати мовну палітру української мови та долучитися до Всеукраїнської толоки для розпізнавання текстів на архівних картках.