20 жовтня 2021

Було проведено засідання робочої групи з планування діяльності Асоціації випускників МЕГУ на навчальний рік.  «Впевнена, що завершення 2021 року і наступні роки будуть для Асоціації випускників МЕГУ дуже продуктивними. Обговорено і затверджено декілька масштабних проєктів, задача яких – налагодження ще активнішої взаємодії між випускниками та студентами МЕГУ і участь випускників у розвитку рідного навчального закладу. Чекайте на анонси!» - зазначила заступниця голови даної Асоціації, відома журналістка, Ірина Червнявська.

Проректор з організаційно-виховної роботи та соціальних питань й розвитку Наталія Терновик зазначила: «Для нас важливо налагодити взаємовигідну співпрацю між випускниками та студентами, в якій кращі випускники будуть ділитися досвідом і знаннями, а найбільш вмотивовані студенти зможуть стати ефективними працівниками»