01 грудня 2023

29 листопада було проведено черговий ланч-семінар з британськими колегами. Професори  Бен Сіммонс та Хейзел Вернон (Факультет освіти) представили свою роботу на тему: «Культурна спадщина для людей з обмеженими можливостями навчання».

Семінар був  присвячений місяцю історії інвалідності. Доповідачі представили поточні проєкти, які пов'язані з доступністю для людей з обмеженими можливостями навчання. Вони розповіли про  доступну комунікацію та доступ до культурної спадщини в регіоні Фроме, а також новий проєкт про те, як зробити простір спадщини більш інклюзивним для людей з порушеннями розумового розвитку.

Під час презентації спікери наголосили про важливість розробки та впровадження спеціальних інноваційних методик навчання для осіб з вадами розумового розвитку.

До обговорення на актуальну тему долучилися викладачі та студенти різних спеціальностей МЕГУ. Під час дискусії також поділилися досвідом роботи з дітьми з особливими потребами, а саме про роботу Польсько-українського адаптаційного центру в університеті.