01 квітня 2024

30 та 31 березня відбувся традиційний XVI футбольний турнір пам’яті доктора біологічних наук Завацького Віктора Івановича. Організаторами якого були:

• Рівненська обласна асоціація футболу;
  • Асоціація футболу Волині;
  • ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

Фудбольний турнір

Участь брали чотири команди - по дві кращих із Волинської та Рівненської областей.

Серед учасників від Волинської області виступали - переможець Чемпіонату Волині з футболу 2023 року ФК "Луцьксантехмонтаж-536" та володар Кубку Волині 2023 року ФК «Тростянець».

Від Рівненщини змагались  - срібний призер Чемпіонату Рівненської області та володар Суперкубка 2023 року ФК «Ізотоп РАЕС» із міста Вараш та переможець Чемпіонату та володар Кубка Рівненської області з футболу 2023 року ФК "Маяк" із міста Сарни.

Фудбольний турнір

На відкритті турніру були присутні Президент та Ректор нашого університету – Анатолій та Віталій Дем’янчуки. Також вшанувати пам'ять свого першого декана прийшов весь професорсько-викладацький склад факультету Здоров’я, фізичної культури та спорту разом із здобувачами вищої освіти.

Майже літня погода, професійна організація, запекла і видовищна боротьба на полі, принесла усім гарний настрій та такі необхідні позитивні емоції.

Переможцями стали:

• 1 місце ФК "ЛСТМ- 536" м.Луцьк;
  • 2 місце ФК "Тростянець" Волинська обл.;
  • 3 місце ФК "Маяк" м. Сарни.
Футбольний турнір