07 березня 2024

У нашому університеті на педагогічному факультеті створено належні умови для розвитку педагогічної креативності та творчості майбутніх вчителів та вихователів. Викладачі постійно пропонують здобувачам вищої освіти виконувати цікаві завдання. Зокрема, на практичних заняттях із курсу «Педагогічна творчість» (проф. Марчук О. О.) студенти виготовили вироби із природного матеріалу.  Після вивчення «Основ природознавства з методикою» (викл. Максимчук Н. С.)

новина

майбутні вихователі представили лепбуки та виріб «Чудо-дерево у різні пори року». Особливо плідною була творча діяльність на заняттях із курсу «Методика трудового навчання» (викл. Максимчук Н. С.), де було представлено вироби з паперу, тканини, пластиліну, соломи, у техніці квілінг тощо.

Новина

Проведений викладачами «вернісаж педагогічної творчості» приніс значне емоційне піднесення, захоплення та радість від майбутньої професії.