26 червня 2023

Викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти нашого університету долучилися до воркшопу «Розробка стратегії і співпраці». Захід відбувався в Університеті Адама Міцкевича, що у місті Познань. До заходу доєдналися також представники Університету Бат Спа (Великобританія). У рамках оновлення проєкту Twinning обговорено співпрацю за напрямами: економічний, педагогічний, філологічний, журналістика.

Представники педагогічного факультету проф. Марчук О. О., доц. Мельничук Л. Б та доц. Пагута Т. І. обговорили питання співпраці між факультетом із партнерами з Бат Спа Університету. Проф. Марчук О. О. розповіла присутнім про заходи, які відбувалися спільно з науковцями Англії в 2022-2023 н.р., доц. Мельничук Л. Б. доповіла про використання Музею миру у формуванні гуманістичного світогляду молоді.

Педагогічний

Науковці педагогічного факультету окреслили основні напрями співпраці з викладачами та студентами Бат Спа Університетом у 2023 – 2024 рр. Зокрема, із професорами А. Бейтс та А. Перфіт було погоджено написання спільної статті про використання Музею миру в освітньому процесі, видання підручника із педагогіки миру, проведення спільних наукових та виховних заходів для студентів спеціальностей "Дошкільна освіта",  "Початкова освіта" та "Психологія".

Педагогічний

У ході зустрічі гарант освітньої програми рівня вищої освіти третього освітньо-наукового рівня спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»  проф. Марчук О. О. узгодила проведення спільних заходів для аспірантів університету, що передбачає участь в воркшопах, наукових конференціях та видання статей.
Дякуємо науковцям Бат Спа Університету за їх досвід та зацікавлення продовжувати співпрацю зі студентами та викладачами нашого університету.