26 червня 2023

Староста села Здвижівка Бучанської ОТГ Раїса Козир відзначила грамотами ректора нашого університету Віталія Дем’янчука, президента Анатолія Дем’янчука, проректора з наукової роботи Наталію Мединську та директора спортивно-оздоровчого комплексу ім. Віктора Завацького Едуарда Гайдука.

Особливо пані Раїса наголосила на значному вкладі Волонтерського штабу Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука у наданні масштабної гуманітарної допомоги мешканцям села Здвижівка та внутрішньо переміщеним особам, котрі знаходились на території Бучанської ОТГ.

Керівник громади висловлює також щиру вдячність за підтримку, небайдужість, турботу та самовіддане служіння народу України.

Вітаємо із високою відзнакою!