12 березня 2024

12 березня 2024 р. у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці  відбулася неординарна подія: презентація книги «Краса у дзеркалах буття» Ярослава Поліщука, відомого краєзнавця і літературознавця, професора Познанського університету імені Адама Міцкевича у рамках щорічної наукової сесії Наукового товариства Тараса Шевченка.

Новина історико-філологічного факультету

Автор репрезентував коцюбинознавчі студії, розкрив зміст та структуру нової монографії. Присутні на зустрічі члени і членкині НТШ, запрошені викладачі та студенти МЕГУ, вчителі Рівненської територіальної громади з очільницею Мирославою Жовтан взяли участь в обговоренні книги, передаючи уявний «рефлексивний» мікрофон і висловлюючи свої думки, враження, рефлексії. Присутні висловили думку, що нинішня зустріч – мотивація до читання і перечитування текстів,

Новина історико-філологічного факультету

Засідання філологічної секції НТШ у змішаному форматі координувала Л. Овдійчук, завідувачка кафедри української мови та літератури.