01 квітня 2022

У цей складний для країни час, незважаючи на військову агресію, освітні програми «Дошкільна освіта», «Журналістика», «Туризм» з підготовки бакалаврів було успішно акредитовано в Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти (Протокол № 3 (8) від 01.03.2022р.).

Експертні комісії високо оцінили якісний рівень кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітнього процесу в університеті, що відповідає гаслу «Якість освіти! Якість роботи! Якість життя!». Це є безперечним підтвердженням професіоналізму та  компетентності колективу ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука».

Висловлюю щиру подяку здобувачам освіти, професорсько-викладацькому колективу, стейкхолдерам за злагоджену роботу над удосконаленням системи забезпечення якості освітньої діяльності університету.

Бажаю здоров’я, успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

Ми — сильні разом! До Перемоги!

Ректор                                                                 Віталій  ДЕМ’ЯНЧУК