21 травня 2023

Шановні колеги, студенти та науковці!

З нагоди Дня науки, я щиро вітаю всю академічну спільноту нашого університету. Це особливий день, коли ми вшановуємо науковий прогрес, відкриття та досягнення, які надихають нашу майбутню генерацію дослідників.

Університет є важливим центром наукової діяльності, де ми поєднуємо знання, талант та пристрасть до досліджень. Кожен з вас, науковці, викладачі та студенти, маєте свою роль у цьому процесі. Ваші відкриття, наукові статті та інноваційні проекти сприяють прогресу та розвитку суспільства.

День науки - це час для оцінки наших досягнень, а також для висловлення вдячності всім науковцям, які присвятили своє життя поглибленому вивченню науки та розвитку нових ідей. Ваш внесок у розвиток науки є незаперечним, і ми пишаємося вами.

Сьогодні ми також зобов'язані вшанувати та підтримати молодих дослідників, які захищають Україну а також молодь яка відкриває нові горизонти знань та приносять свіжі погляди на наукові дисципліни. Ваші ідеї та ентузіазм ведуть нас у майбутнє, де наука грає ключову роль у вирішенні глобальних викликів.

Нехай День науки надихне нас всіх на подальші досягнення та розширення границь знань. Бажаю вам постійного розвитку, нових перспектив і великих наукових успіхів. Разом ми зможемо змінювати світ на краще через науку.

З найщирішими вітаннями,

Ректор університету                          Віталій ДЕМ’ЯНЧУК