23 травня 2024

Викладачі та здобувачі МЕГУ долучилися до онлайн тренінгу на тему «Запобігання депресії та профілактика суїцидальної поведінки. Різномантність депресивних симптомів та їх вплив на специфіку роботи з пацієнтами».

Тренінг провела Наталія Лагодюк, психологиня з клінічним досвідом, психотерапевтка психодинамічного напрямку, членкиня правління Варшавського Відділу Польської Асоціації Психологів, членкиня Польського Товариства Психотерапевтів Психодинамічного Напрямку, керівниця центру психотерапії TELL ME.

У першій частині комунікація була побудована на демонстрації теоретичного матеріалу та обговоренні особливостей депресії в сучасному світі. Детально зупинилися на епідеміологічних даних та депресивних симптомах в інших психічних захворюваннях. Обговорили довготривалі наслідки депресії за умови відсутності лікування та ефективних сучасних методах лікування депресії.
albom

Лектор також презентувала інструмент для роботи з депресією IFightDepression та клінічні випадки пацієнтів із репрезентативними картинами перебігу боротьби із депресією.

Зауважимо, що тренінг фінансується Європейською Комісією з Програми EU4Health в рамках проекту MESUR (Mental Health Support for Ukrainian Refugees), тому участь для всіх присутніх була безкоштовна. За результатами заходу учасники отримають сертифікати, що підтверджують участь. Додатковим бонусом став також вільний доступ до психотерапевтичної платформи IFightDepression із вправами, техніками, відео, фрагментами лекцій та чатом із психотерапевтами для постійної комунікації.

Організатором заходу виступила Ольга Іванюта, практикуюча психотерапевтка, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.