24 вересня 2024

На завершення робочого візиту до університету Бат Спа (м. Бат, Велика Британія) делегація МЕГУ, у складі якої працювали ректор Віталій Дем’янчук, проректор з навчально-методичної роботи та якості освіти Вікторія Артюшок, завідувач кафедри романо-германської філології Ірина Будз, начальник міжнародно- проєктного відділу Аліна Лавренюк, провели низку перемовин з очільниками департаментів британського університету. В рамках зустрічі з керівниками школи бізнесу Насіром Саларі та Поллі Дербіршир було обговорено результати міжнародного підвищення кваліфікації «Програма лідерства» та окреслено плани співпраці на наступний навчальний рік. Серед нових ініціатив - воркшопи з цифрового маркетингу та креативного менеджменту, семінар про принципи менторства в університеті, тренінги про дотримання культури на робочому місці, включаючи теми харасменту і дискримінації.

МЕГУ & bat spa

У зустрічах також взяли участь Рейчел Макдональд, яка висвітлила питання міжнародного фінансування проєктів, та Ембер Лемонбі-Пенні, яка представила навчальні програми для аспірантів і наукових керівників університету Бат Спа.

Про навчально-методичну роботу, адміністрування та якість освіти в університеті Бат Спа йшлося на воркшопі, який провели менеджери з питань якості освіти Террі-Енн Джонс і Метью Холт. Під час дискусії присутні мали змогу обговорити особливості забезпечення якості освіти та структури адміністрування в Україні та Великій Британії.

МЕГУ & bat spa

Окрім того, учасники делегації МЕГУ обмінялися досвідом з лідерами програми TWINNING з південно-західного регіону Англії, обговоривши виклики та перспективи співпраці, та взяли участь у вебінарі «Можливості та інвестиції у стратегічні дослідження і майбутнє економіки України».