26 квітня 2023

20 квітня 2023 року в межах функціонування Творчої майстерні інноваційних педагогічних технологій кафедри теорії та методик початкової освіти і викладання навчальних дисциплін «Організація інклюзивної освіти у початковій школі» та «Корекційно-розвиткова робота в інклюзивному середовищі початкової школи» відбулася гостьова лекція на тему «Додаткова підтримка під час інклюзивного навчання: асистування та корекційно-розвиткові заняття» для здобувачів ОР магістр спеціальності 013 Початкова освіта.

пвпк

Лектором виступила доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи Рівненського державного гуманітарного університету Зоя Михайлівна Шевців.

пмтм

Лекторка розкрила основні організаційно-технологічні аспекти побудови індивідуальної освітньої траєкторії для молодших школярів з ООП, окреслила особливості співпраці учасників команди психолого-педагогічного супроводу дітей молодшого шкільного віку, котрі потребують додаткової освітньої підтримки, продемонструвала приклади застосування корекційно-розвиткової роботи в інклюзивному середовищі ЗЗСО.

Студенти і викладачі щиро подякували п. Зої за змістовну лекцію, оригінальність та інноваційні методи її подачі, професіоналізм і висловили побажання подальшої співпраці.