26 квітня 2023

26.04.2023 року в межах функціонування Творчої майстерні інноваційних педагогічних технологій було проведено гостьову лекцію д.п.н., професором кафедри педагогіки та інноваційної освіти НУ "Львівська Політехніка" Мукан Наталією Василівною на тему :"Професійний розвиток сучасного педагога : застосування системного підходу" для здобувачів магістерського ступеня вищої освіти спеціальностей 013 Початкова освіта, 014.02 Середня освіта (Мова і зарубіжна література (англійська)), 014.07 Середня освіта (Географія) МЕГУ імені акад. Степана Дем'янчука та ВНУ імені Лесі Українки.

вепа

Науковиця актуалізувала увагу слухачів на особливостях упровадження різних форм неперервної освіти вчителя, зокрема формальної, неформальної, інформальної, засадничих принципах реформування вищої освіти в Україні та зарубіжних країнах - студентоцентрованості, педагогіки партнерства, дуальної освіти, репрезентувала досвід освіти упродовж життя Великобританії, США, Канади. Лекторка вміло активізувала аудиторію, наводила цікаві приклади, спонукала до міркування і рефлексії.

ргн7

Дякуємо Наталії Василівні за змістовне і професійне розкриття теоретико-методичного аспекту теми лекції, практичні поради та безцінний педагогічний досвід.