05 жовтня 2023

Українська педагогіка багата славетними іменами. Василь Олександрович Сухомлинський – педагог-гуманіст, мудрий учитель, а ще й публіцист, дитячий письменник. 28 вересня виповнюється 105 років від дня його народження. Благородне серце, сили і знання, педагогічне обдарування Василь Олександрович віддав дітям, молоді, школі, покликаній стати осередком виховання людської особистості.

МЕГУ

Здобучачі педагогічної освіти рівня "бакалавр" та наукового звання доктора філософії за спеціальністю 011 Педагогічні/освітні науки прослухали тематичну лекцію про життя і діяльність вченого (викл. - проф. Марчук О.О.), переглянули фільм про його життя і виготовили тематичні вироби за назвою його книги "Серце віддаю дітям"

МЕГУ