18 вересня 2024

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта сьогодні 18.09.2024 року розпочали проходження педагогічної (навчальної) практики в закладі дошкільної освіти № 17 «Вишенька» м. Рівне. Однією з важливих умов і засобом професійної підготовки та формування професійної компетентності майбутніх вихователів ЗДО психолого-педагогічною наукою традиційно розглядається педагогічна практика здобувачів вищої освіти.

Педагогічний факультет

Оволодіння педагогічною діяльністю та формування готовності до неї можливі лише за умови взаємопроникнення теоретичної та практичної підготовки, адже жоден з компонентів готовності не можна сформувати лише в умовах навчально-виховного процесу в аудиторіях закладу вищої освіти. Педагогічна практика розв’язує наступні завдання: забезпечує фундаментальний науковий всебічний розвиток особистості; впливає на психолого-педагогічну підготовку; сприяє виробленню умінь та навичок професійної діяльності; формує розуміння необхідності володіти навичками неперервної освіти; розвиває здібності спілкуватися з дітьми, колегами, батьками. Практика розпочалася з настановної конференції, де керівник практики, гарант освітньо-професійної програми 012 Дошкільна освіта кандидат педагогічних наук, доцент Тамара ПАГУТА познайомила здобувачів вищої освіти другого курсу з метою, завданнями, змістом практики, ведення та здачі відповідної документації.

Педагогічний факультет

На базі практики ЗДО № 17 «Вишенька» вихователь-методист Оксана АНДРІЙЧУК познайомила здобувачів вищої освіти з структурою ЗДО, правилами внутрішнього розпорядку, правилами техніки безпеки. Майбутні вихователі активно включилися в роботу в закріплених групах. Успіхів Вам, майбутні вихователі ЗДО, на шляху професійного становлення!!!!!