19 вересня 2024

Другий день візиту делегації МЕГУ до університету Бат Спа був насичений продуктивними робочими зустрічами. Основні напрями подальшої співпраці на навчальний рік обговорили з проректором з питань досліджень і підприємництва Джоном Стрекеном та професором Яном Гаддом.
Науковці університету взяли участь в урочистій церемонії присвоєння звання почесного професора Руксані Осман (Університет Йоханнесбургу, ПАР) за вагомий внесок у розвиток науки та освіти на міжнародному рівні. Під час церемонії було відзначено її багаторічну працю, наукові здобутки та вагомий вплив на академічну спільноту.

МЕГУ & bat spa

Мали нагоду поспілкуватись з колегами зі школи освіти щодо питань рівності, різноманітності та інклюзії. Учасники зустрічі обговорили впровадження інклюзивних практик у вищій освіті України та Великобританії. Анна Парфітт, професор школи освіти, провела воркшоп про політику дотримання етичних норм у дослідженнях.
Наступного дня делегація МЕГУ разом з колегами університету Бат Спа мала можливість обговорити важливі питання щодо дотримання науковцями дослідницької етики та використання штучного інтелекту в освітньому процесі.

МЕГУ & bat spa

Зокрема, акцентували увагу на необхідності прозорості у використанні штучного інтелекту для оцінювання студентів, ризиках плагіату та забезпеченні доброчесності. Учасники дійшли висновку щодо важливості і актуальності розробки політики дотримання етичних норм під час підготовки та проведення наукових досліджень.