30 жовтня 2023

Дем’ячнука відсвяткував своє 30річчя. До святкувань приєдналися не тільки науковці та гості з України, а й завітали Європейські партнери.

Цього року до вітань з нагоди 30річчя університету приєднались іноземні партнери  з різних куточків світу. В науково-практичній конференції взяли особисто участь представники Словаччини, Польщі, Угорщини.

МЕГУ

З вітальним словом та особливими нагородами для МЕГУ виступили:

• Ежи Бабяк, Проректор Великопольської академії соціально-економічних наук – Академії прикладних наук (Польща).
  • Йозеф Затько, Президент Європейського інституту безперервної освіти (Словаччина), Тетяна Букорос, заступниця президента Європейського інституту безперервної освіти.
  • Кшиштоф Урбаняк, професор Університету Імені Адама Міцкевича (Польща).
  • Йозеф Макаі, журналіст, викладач Університету Яноша Кодолані (Угорщина).
30 років МЕГУ

Також іноземні партнери, що не мали можливості відвідати конференцію особисто, виступили з вітальним словом в режимі онлайн:

• Ян Гадд, Начальник відділу з розвитку європейських проектів Університету Бат Спа (Велика Британія).
  • Марек Шамот, Ректор Університету Економіки в Бидгощі (Польща), Олександр Скалій, Директор Інституту здоров’я та спорту Університету Економіки в Бидгощі
  • Оршоля Хоффманн, Проректор з міжнародної освіти та освіти дорослих Університету Яноша Кодолані (Угорщина), Андрій Іваненко, Координатор міжнародних програм Університету Яноша Кодолані.
  • Бартош Гордецький, Професор Університету імені Адама Міцкевича (Польща)

Також у письмовій формі МЕГУ отримав вітання від Ректора Краківської Академії імені Анджея Фрича Моджевського (Польща) - Клеменса Будзовського; вітання від Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьк та вітання від Університету імені Томаса Бата (Чехія).

Слід зазначити, що МЕГУ з нагоди 30річчя університету Ректор університету – Віталій Дем’янчук нагородив іноземних партнерів почесними грамотами за довготривалу співпрацю та партнерство.

Під час святкування представника Університету Бат Спа (Велика Британія) було нагороджено званням Почесного доктора за багаторічну співпрацю та партнерство та вагомий внесок в розвиток та інтернаціоналізацію  Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука  - професора Яна Гадда.

Висловлюємо вдячність начальнику міжнародно-проєктного відділу – Аліні Лавренюк за  переклад та Сергія Близнюка та Олега Онофрійчука за технічну підтримку та підготовку матеріалів для іноземних партнерів.